22-05 t/m 30-05 Digitale collecte Anjeractie

Van 22 t/m 30 mei is het zover: de Anjeractie. En, zoals u zult begrijpen, dit jaar geen collecte huis aan huis... Gelukkig heeft het Prins Bernhard Cultuurfonds een oplossing: een digitale collecte!

Dit jaar is de volledige opbrengst voor de verenigingen, i.v.m. het 75 jarige lustrum van de Anjeractie-collecte en het 80-jarige bestaan van het Cultuurfonds. Leden van onze vereniging krijgen eind deze week een WhatsApp-bericht, dat ze daarna doorsturen naar hun vrienden, familie en andere contacten met de vraag of u ons wilt ondersteunen. En mocht u zich afvragen of u wel veilig een betaling kunt doen? Ja! Het werkt met betaalverzoekjes.

Onze leden collecteren dit jaar dus via WhatsApp, aangezien huis aan huis langskomen niet mogelijk is in deze tijd. Wilt u ons ondersteunen maar heeft u (nog) geen bericht ontvangen, dan kan dat ook door te klikken op deze link: https://mii.io/c/cultuurfonds-anjeractie-collecte-2020?p=38379308

Alvast hartelijk dank voor uw steun aan Muziekvereniging Apollo!